مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام:

معرفی ظرفیت‌های گردشگری ایلام در نمایشگاه بین‌المللی تهران

سرویس: استان ایلام
کد خبر: 176
|10:51 - 1400/10/26
نسخه چاپی
معرفی ظرفیت‌های گردشگری ایلام در نمایشگاه بین‌المللی تهران
عبدالمالک شنبه‌زاده گفت: ظرفیت‌های گردشگری و صنایع‌دستی استان در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران که در بهمن‌ماه سال‌جاری برگزار می‌شود، معرفی خواهد شد.

به گزارش ایلام رصد ،  مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام با بیان این مطلب گفت:با توجه به اینکهنمایشگاهبین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران در تاریخ ۹ الی ۱۲ بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های تهران برگزار می‌شود استان ایلام نیز در این نمایشگاه به‌منظور معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های گردشگری استان با شرکت حداقلی بخش خصوصی با توجه به شرایط کرونا و با رعایت نکات بهداشتی حضور می‌یابد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری ایلام گفت: با توجه به حضور گروه‌های کالایی گردشگری خوراک، با ارائه انواع موادغذائی، شیرینی و سوغات محلی و سنتی به‌صورت بسته‌بندی و با امکان پخت و پز در محل نمایشگاه، مراکز تولید و بسته‌بندی خوراک نظیر سوغات و شیرینی‌های سنتی و پخت غذا‌های سنتی استان در این نمایشگاه حضور دارند.

او هدف از برگزاری این نمایشگاه را معرفی جاذبه‌ها و ظرفیت‌های گردشگری ایران و متنوع کردن حضور بخش خصوصی دانست و گفت: استان نیز با شرکت بخش خصوصی در دو بخش گردشگری و صنایع‌دستی از قبیل دفاتر، اقامتگاه‌های، گردشگری سلامت و گردشگری ماجراجویانه و همچنین صنایع‌دستی شاخص استان و فرصت‌هایسرمایه‌گذاریحوزه گردشگری در این نمایشگاه حضور می‌یابد.

او گفت: معرفی هر چه بیشتر محصولات صنایع‌دستی و آشنایی بدون واسطه مخاطبان با رشته‌های مختلف صنایع‌دستی با شرکت در انواع نمایشگاه‌های صنایع‌دستی و حتی کوچک‌ترین عرصه‌ها برای تبلیغ صنایع دستی ممکن خواهد بود.

شنبه‌زاده گفت: برگزاری نمایشگاه‌های صنایع‌دستی علاوه بر ایجاد بازار فروش برای صنعتگران، عرصه رقابتی میان صنعتگران به حساب می‌آید باعث آشنایی عموم مردم با انواع صنایع‌دستی می‌شود مردم ما می‌توانند در نمایشگاه صنایع‌دستی از نزدیک با تولیدات عرصه صنایع‌دستی آشنا شوند بنابراین برگزاری این نمایشگاه موجب رونق هر بیشتر صنایع‌دستی می‌شود

انتهای پیام

    نظر شما

    دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد