راه اندازی درمانگاه تخصصی سپاه در مورموری

سرویس: استان ایلام
کد خبر: 180
|21:25 - 1400/10/27
نسخه چاپی
راه اندازی درمانگاه تخصصی سپاه در مورموری
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) ایلام گفت: درمانگاه تخصصی سپاه در منطقه سیل زده مورموری راه اندازی می شود.

به گزارش ایلام رصد ،  سردار جمال شاکرمیدر حاشیه بازدید از مناطق سیل زده مورموری اظهار کرد: سپاه بلافاصله بعد از بارش‌های سیل آسا از ظرفیت‌های موجود برای امداد رسانی و خدمات رسانی به مناطق سیل زده آبدانان بخصوص مورموری استفاده کرده است.

وی تصریح کرد: با توجه به خسارات وارده سیل به مغازه‌ها و منازل مردم، بلافاصله گروه‌های پیشرو جهادی در کنار نیروهای هلال احمر به منظور کمک به سیل زدگان، عازم منطقه شدند.

سردار شاکرمی بیان کرد: علاوه بر این بسته‌های معیشتی در قالب کمک‌های مؤمنانه در بین خانواده‌های آسیب زده از سیل در حال توزیع است.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) ایلام اضافه کرد: از فردا درمانگاه چندتخصصی سپاه شامل متخصص داخلی، متخصص اطفال، متخصص زنان و زایمان، دندانپزشکی، پزشک عمومی، خدمات پرستاری و داروخانه در منطقه سیل زده دایر خواهد شد و خدمات رایگان پزشکی و دارویی رایگان ارائه می‌شود.

وی بیان کرد: به دو خانواده نوعروس در مورموری که جهیزیه آنها به طور کامل از بین رفت، دو سری جهیزیه کامل اهدا شد.

وی افزود: بنا داریم که در حد مقدورات به تعدادی از خانواده‌های معسر که بیشترین آسیب را از سیل متحمل شده‌اند، کمک بلاعوض ارائه کنیم.

سردار شاکرمی با تشکر از حضور استاندار ایلام و ستاد بحران استان در منطقه، بر لزوم بازسازی پل آسیب دیده ناشی از سیل تاکید کرد.

وی در پایان گفت: رفع مشکلات مردم سیل زده از دغدغه‌های اصلی است و برای رفع این مشکلات از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم.

 

انتهای پیام

    نظر شما

    دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد