دبیر ستاد انتخابات ایلام:

پیش‌بینی ۶۳۳ شعبه اخذ رأی در ایلام

سرویس: سیاسی
کد خبر: 593
|10:22 - 1403/03/21
نسخه چاپی
پیش‌بینی ۶۳۳ شعبه اخذ رأی در ایلام
دبیر ستاد انتخابات ایلام با اشاره به اینکه ۶۳۳ شعبه اخذ رأی برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در ایلام پیش‌بینی شده است، گفت: از این تعداد شعبات اخذ رأی ۱۸۷ شعبه سیار و ۴۴۶ شعبه ثابت است.

به گزارش ایلام رصد ،  فرشید زرگوشصبح امروز در جمع اصحاب رسانه ایلام، اظهار کرد: ۶۳۳ شعبه اخذ رأی برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ایلام پیش‌بینی شده است که از این تعداد شعبات اخذ رأی ۱۸۷ شعبه سیار و ۴۴۶ شعبه ثابت است.

دبیر ستاد انتخابات ایلام با بیان اینکه ۳۴۴ شعبه در مناطق شهری و ۲۸۹ شعبه در مناطق روستایی در هشتم تیرماه میزبان حضور باشکوه مردم ایلام در پای صندوق‌های رأی است، افزود: در هر فرمانداری و بخشداری مستقل سطح ایلام یک هیئت اجرایی شامل ۱۳ نفر تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه هر هیئت اجرایی مشتمل بر ۹ نفر معتمد مردمی از اقشار مختلف و ۴ عضو اداری است، ابراز کرد: عضوهای اداری هیئت‌های اجرایی شامل فرماندار و بخشدار در مرکز شهرستان و بخش‌های مستقل، نماینده دادستانی، نماینده دادگستری و نماینده ثبت‌احوال است.

 زرگوش گفت: براین‌اساس در استان ۳۰ هیئت اجرایی در ۳۰ حوزه انتخابیه وظیفه برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری را در سطح شهرها و بخش‌های مستقل ایلام شامل (۱۲ شهرستان و ۱۸ بخش) بر عهده دارند.

 وی ابراز کرد: جانمایی شعبات اخذ رأی در سطح ایلام انجام شده و تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی باشکوه با حضور اقشار مختلف مردم در هشتم تیرماه در استان فراهم شده است.


 انتهای خبر/ن